ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

Sağlıklı ve Doğal Gülüşlere Sahip Olabilirsiniz

Gülümsemek her insana yakışır ve her insanın güzel görünmesine sağlar. Doğal ve ışıldayan bir gülüş, sizi olduğunuzdan daha genç göstermeye de yardımcı olur. Ancak herkes doğuştan gelen inci gibi dişlere sahip olmayabilir. Bu durumda estetik diş hekimliği, istenilen gülüşün elde edilmesine yardımcı olur.

Estetik diş hekimliğinde hedef kişinin yüzüyle uyumlu, doğal görünümlü dişler yaratabilmektir. Estetik diş hekimliği bilim, teknoloji ve sanatın birleşmesidir. Amacı "Sağlıklı ve Doğal Güzelliği" yakalamaktır.

 

  • Uzman Hekim Kadrosu
  • Güler Yüzlü Personel
  • Muayene ve Planlama
  • Yüksek Kaliteli Ekipmanlar
  • Estetik Diş Hekimliği
  • Kişiye Özel Gülüş Tasarımı
  • Hasta Memnuniyeti
  • Rahat ve Konforlu Ortam
  • Merkezi Lokasyon
Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı, estetik diş uygulamaları arasında sıklıkla tercih ediliyor. Gülüş tasarımı, aslında birden fazla diş tedavisinin birleşimi olarak kabul ediliyor. Bu uygulama yapılırken, hastanın gülüşü en estetik formu verecek şekilde tasarlanıyor. Daha sonra porselen diş, diş eti tasarımı gibi uygulamaların birlikte yapılmasıyla ideal gülümse elde ediliyor.

Porselen Diş Uygulaması

Porselen diş uygulamaları, estetik bir gülüş söz konusu olduğunda en geniş uygulama alanında sahiptir. Bu uygulama kapsamında, inley-onley adı verilen estetik dolgular uygulanıyor. Bu kaplamalar porselen malzemeden hazırlanabileceği gibi kompozitmalzemeden de hazırlanabiliyor. Uygulama sonrasında, geleneksel tedaviler aksine hastanın dişlerine mükemmel bir uyum sağlıyor. Diğer bir porselen diş uygulaması ise porselen laminat uygulaması olarak geçiyor. İnce yapraklar sayesinde, dişlere şekil verildiği gibi aynı zamanda beyaz bir gülümseme de elde ediliyor.

Kompozit Diş Birleştirme

Estetik diş uygulamaları arasında yer alan kompozit diş birleştirme, dişlerin arasında boşlukların kapatılması için yapılıyor. Estetik olmayan boşluklar, özel kompozit maddeler kullanılarak kapatılıyor.

Diş Eti Tasarımı

Diş eti tasarımı, dişleri fazla kapatan diş etlerinin yeniden şekillendirilmesi yapılarak uygulanan estetik tedavi şeklidir. Bu uygulama aynı zamanda porselen diş uygulamasıyla da birleştirilerek yeni bir gülüş tasarımı gerçekleştiriyor. Hastanın istekleri doğrultusunda diş hekimi en doğru tasarımı sunuyor.

WhatsApp chat